Kontakt

Figure Eesti

Irja Rae portree
Irja Rae
Juhtivpartner / Juhatuse esimees

Tel. +372 56 641 500
irja.rae@figure.ee
Mall Peterson portree
Mall Peterson
Kliendihaldur

Tel. +372 51 56 134
mall.peterson@figure.ee
Aet Purk portree
Aet Purk
Vanemkonsultant

Tel. +372 51 51 471
aet.purk@figure.ee
Ilmar Põhjala portree
Ilmar Põhjala
Partner / Juhtivanalüütik

Tel. +372 55 33 013
ilmar.pohjala@figure.ee
Eva-Lotta Elmanovitš portree
Eva-Lotta Elmanovitš
Analüütik

Tel. +372 53 340 831
eva-lotta.elmanovits@figure.ee
Kristina Udras portree
Kristina Udras
Konsultant - emapuhkusel

Tel. -
Marit Kollo portree
Marit Kollo
Konsultant - emapuhkusel

Tel. -

Figure Läti

Pauls Vēbers portree
Pauls Vēbers
Kliendihaldur

Tel. +371 29 365 457
pauls.vebers@figure.lv
Dace Tauriņa portree
Dace Tauriņa
Vanemkonsultant

Tel. +371 26 467 561
dace.taurina@figure.lv
Dārta Knohenfelde portree
Dārta Knohenfelde
Konsultant

Tel. +371 29 357 973
darta.knohenfelde@figure.lv
Mārīte Martinsone portree
Mārīte Martinsone
Konsultant

Tel. +371 28 216 043
marite.martinsone@figure.lv
Jānis Kaļķis portree
Jānis Kaļķis
Andmeteadlane

Tel. +371 26 113 663
janis.kalkis@figure.lv
Viktors Kačalovs portree
Viktors Kačalovs
Analüütik

Tel. +371 29 222 695
viktors.kacalovs@figure.lv
Māra Orupa portree
Māra Orupa
Analüütik

Tel. +371 26 514 054
mara.orupa@figure.lv
Anta Praņēviča portree
Anta Praņēviča
Juhtivkonsultant - emapuhkusel

Tel. -

Figure Leedu

Gintarė Dambrauskaitė portree
Gintarė Dambrauskaitė
Kliendihaldur

Tel. +370 61 444 409
gintare@figure.lt
Povilas Blusius portree
Povilas Blusius
Juhtivkonsultant

Tel. +370 69 191 863
povilas.blusius@figure.lt
Simona Bernatavičiūtė portree
Simona Bernatavičiūtė
Konsultant

Tel. +370 69 827 437
simona@figure.lt
Aušrinė Ambrolaitytė portree
Aušrinė Ambrolaitytė
Analüütik

Tel. +370 69 045 588
ausrine.ambrolaityte@figure.lt
Mantas Anskaitis portree
Mantas Anskaitis
Analüütik

Tel. +370 62 677 133
mantas.anskaitis@figure.lt