Susisiekti

Figure Estija

Irja Rae Portretas
Irja Rae
Vadovaujanti partnerė / Valdybos pirmininkė

Telefono nr. +372 56 641 500
irja.rae@figure.ee
Mall Peterson Portretas
Mall Peterson
Klientų vadybininkė

Telefono nr. +372 51 56 134
mall.peterson@figure.ee
Aet Purk Portretas
Aet Purk
Vyr. konsultantė

Telefono nr. +372 51 51 471
aet.purk@figure.ee
Ilmar Põhjala Portretas
Ilmar Põhjala
Partneris / Vadovaujantis analitikas

Telefono nr. +372 55 33 013
ilmar.pohjala@figure.ee
Eva-Lotta Elmanovitš Portretas
Eva-Lotta Elmanovitš
Analitikė

Telefono nr. +372 53 340 831
eva-lotta.elmanovits@figure.ee
Kristina Udras Portretas
Kristina Udras
Analitikė

Telefono nr. +372 56 659 052
kristina.udras@figure.ee
Marit Kollo Portretas
Marit Kollo
Konsultantė - motinystės atostogose

Telefono nr. -

Figure Latvija

Pauls Vēbers Portretas
Pauls Vēbers
Klientų vadybininkas

Telefono nr. +371 29 365 457
pauls.vebers@figure.lv
Dace Tauriņa Portretas
Dace Tauriņa
Vyr. konsultantė

Telefono nr. +371 26 467 561
dace.taurina@figure.lv
Dārta Knohenfelde Portretas
Dārta Knohenfelde
Konsultantė

Telefono nr. +371 29 357 973
darta.knohenfelde@figure.lv
Mārīte Martinsone Portretas
Mārīte Martinsone
Konsultantė

Telefono nr. +371 28 216 043
marite.martinsone@figure.lv
Jānis Kaļķis Portretas
Jānis Kaļķis
Duomenų analitikas

Telefono nr. +371 26 113 663
janis.kalkis@figure.lv
Viktors Kačalovs Portretas
Viktors Kačalovs
Analitikas

Telefono nr. +371 29 222 695
viktors.kacalovs@figure.lv
Māra Orupa Portretas
Māra Orupa
Analitikė

Telefono nr. +371 26 514 054
mara.orupa@figure.lv
Anta Praņēviča Portretas
Anta Praņēviča
Vadovaujanti konsultantė - motinystės atostogose

Telefono nr. -

Figure Lietuva

Gintarė Dambrauskaitė Portretas
Gintarė Dambrauskaitė
Klientų vadybininkė

Telefono nr. +370 61 444 409
gintare@figure.lt
Povilas Blusius Portretas
Povilas Blusius
Vadovaujantis konsultantas

Telefono nr. +370 69 191 863
povilas.blusius@figure.lt
Simona Bernatavičiūtė Portretas
Simona Bernatavičiūtė
Konsultantė

Telefono nr. +370 69 827 437
simona@figure.lt
Aušrinė Ambrolaitytė Portretas
Aušrinė Ambrolaitytė
Analitikė

Telefono nr. +370 69 045 588
ausrine.ambrolaityte@figure.lt
Mantas Anskaitis Portretas
Mantas Anskaitis
Analitikas

Telefono nr. +370 62 677 133
mantas.anskaitis@figure.lt
Luka Kuchalskytė Portretas
Luka Kuchalskytė
Analitikė

Telefono nr.
luka.kuchalskyte@figure.lt